Full size Rechargeable 2.4G Wireless & Bluetooth Keyboard Mouse set for PC Laptop Desktop iMac iPad iPhone
Dual mode: Bluetooth and 2.4G wireless receiver, Keyboard Interface: Bluetooth & 2.4G, Mouse Interface: Bluetooth, 2.4G, Slim Design: 6mm ultra-thin keyboard thickness., One receiver to connect with mouse and keyboard., One set can connect with multiple devices at the same time., The simple and clean keyboard is very attractive for those who want to make their workspace as neat as possible. Not only does the wireless keyboard look good, but it is ergonomically designed with a streamlined angle and comfort in mind,
| Charging Type | Micro USB |
|---|---|
| Connection Type | Bluetooth/Wireless |
| Operating System | Universal |
| Product Weight | 100 g |
| Colour Name | Grey |
| Brand Compatibility | Universal |
| What's In The Box | Keyboard, Mouse & Charging Cable |
| Keyboard Language | English |
| Range | up to 20 feet |
| Product Length | 37 cm |
| Product Height | 0.6 cm |
| Product Width/Depth | 12.5 cm |
| Features | Anti Glare, Bluetooth, Cordless, Multiple Device Pairing, Numeric Keypad |
| Model Number | KM1 |
| Model Name | Wireless Suite Keyboard & Mouse combo |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns













Full size Rechargeable 2.4G Wireless & Bluetooth Keyboard Mouse set for PC Laptop Desktop iMac iPad iPhone
Full size Rechargeable 2.4G Wireless & Bluetooth Keyboard Mouse set for PC Laptop Desktop iMac iPad iPhone
Dual mode: Bluetooth and 2.4G wireless receiver, Keyboard Interface: Bluetooth & 2.4G, Mouse Interface: Bluetooth, 2.4G, Slim Design: 6mm ultra-thin keyboard thickness., One receiver to connect with mouse and keyboard., One set can connect with multiple devices at the same time., The simple and clean keyboard is very attractive for those who want to make their workspace as neat as possible. Not only does the wireless keyboard look good, but it is ergonomically designed with a streamlined angle and comfort in mind,
| Charging Type | Micro USB |
|---|---|
| Connection Type | Bluetooth/Wireless |
| Operating System | Universal |
| Product Weight | 100 g |
| Colour Name | Grey |
| Brand Compatibility | Universal |
| What's In The Box | Keyboard, Mouse & Charging Cable |
| Keyboard Language | English |
| Range | up to 20 feet |
| Product Length | 37 cm |
| Product Height | 0.6 cm |
| Product Width/Depth | 12.5 cm |
| Features | Anti Glare, Bluetooth, Cordless, Multiple Device Pairing, Numeric Keypad |
| Model Number | KM1 |
| Model Name | Wireless Suite Keyboard & Mouse combo |
Original: $31.91
-65%$31.91
$11.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Dual mode: Bluetooth and 2.4G wireless receiver, Keyboard Interface: Bluetooth & 2.4G, Mouse Interface: Bluetooth, 2.4G, Slim Design: 6mm ultra-thin keyboard thickness., One receiver to connect with mouse and keyboard., One set can connect with multiple devices at the same time., The simple and clean keyboard is very attractive for those who want to make their workspace as neat as possible. Not only does the wireless keyboard look good, but it is ergonomically designed with a streamlined angle and comfort in mind,
| Charging Type | Micro USB |
|---|---|
| Connection Type | Bluetooth/Wireless |
| Operating System | Universal |
| Product Weight | 100 g |
| Colour Name | Grey |
| Brand Compatibility | Universal |
| What's In The Box | Keyboard, Mouse & Charging Cable |
| Keyboard Language | English |
| Range | up to 20 feet |
| Product Length | 37 cm |
| Product Height | 0.6 cm |
| Product Width/Depth | 12.5 cm |
| Features | Anti Glare, Bluetooth, Cordless, Multiple Device Pairing, Numeric Keypad |
| Model Number | KM1 |
| Model Name | Wireless Suite Keyboard & Mouse combo |
























