Full HD LED Projector 600 Lumens - US Plug HQ-NO3692301 White/Yellow
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Colour Name | White/Yellow |
| Country of Origin | China |
| Display Resolution | 240x320 |
| Feature 1 | SD Card Slot |
| Model Number | HQ-NO3692301 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of USB Ports | 1 |
| Product Weight | 290 g |
| Size | 47.7x126.4x85.5 millimeter |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Full HD LED Projector 600 Lumens - US Plug HQ-NO3692301 White/Yellow
Full HD LED Projector 600 Lumens - US Plug HQ-NO3692301 White/Yellow
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Colour Name | White/Yellow |
| Country of Origin | China |
| Display Resolution | 240x320 |
| Feature 1 | SD Card Slot |
| Model Number | HQ-NO3692301 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of USB Ports | 1 |
| Product Weight | 290 g |
| Size | 47.7x126.4x85.5 millimeter |
Original: $25.73
-65%$25.73
$9.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Aspect Ratio | 16:9 |
|---|---|
| Audio Jack | 3.5 mm |
| Colour Name | White/Yellow |
| Country of Origin | China |
| Display Resolution | 240x320 |
| Feature 1 | SD Card Slot |
| Model Number | HQ-NO3692301 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of USB Ports | 1 |
| Product Weight | 290 g |
| Size | 47.7x126.4x85.5 millimeter |
























