Foldable 3-Wheel Kick Scooter with 3 Turning PU LED Adjustable Height and Rear Brake for Kids
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Weight | 3.0 KG |
| Colour Name | Graffit |
| Size | 65 cm |
| Department | Kids Unisex |
| Target Age Range | 1+ Years |
| What's In The Box | 1 x LED Wheels Kick Scooter |
| Sport Type | Cycling |
| Product Length | 21.0 cm |
| Product Height | 9.0 cm |
| Product Width/Depth | 34.0 cm |
| Model Number | ew-LEDscooter-001 |
| Model Name | Eworld LED Kick Scooter |
| Character | Foldable LED 3-Wheel Kick Scooter for Kids with Adjustable Height and Rear Brake, Graffiti Color |
| Number of Players | 1 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Foldable 3-Wheel Kick Scooter with 3 Turning PU LED Adjustable Height and Rear Brake for Kids
Foldable 3-Wheel Kick Scooter with 3 Turning PU LED Adjustable Height and Rear Brake for Kids
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Weight | 3.0 KG |
| Colour Name | Graffit |
| Size | 65 cm |
| Department | Kids Unisex |
| Target Age Range | 1+ Years |
| What's In The Box | 1 x LED Wheels Kick Scooter |
| Sport Type | Cycling |
| Product Length | 21.0 cm |
| Product Height | 9.0 cm |
| Product Width/Depth | 34.0 cm |
| Model Number | ew-LEDscooter-001 |
| Model Name | Eworld LED Kick Scooter |
| Character | Foldable LED 3-Wheel Kick Scooter for Kids with Adjustable Height and Rear Brake, Graffiti Color |
| Number of Players | 1 |
Original: $25.73
-65%$25.73
$9.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Weight | 3.0 KG |
| Colour Name | Graffit |
| Size | 65 cm |
| Department | Kids Unisex |
| Target Age Range | 1+ Years |
| What's In The Box | 1 x LED Wheels Kick Scooter |
| Sport Type | Cycling |
| Product Length | 21.0 cm |
| Product Height | 9.0 cm |
| Product Width/Depth | 34.0 cm |
| Model Number | ew-LEDscooter-001 |
| Model Name | Eworld LED Kick Scooter |
| Character | Foldable LED 3-Wheel Kick Scooter for Kids with Adjustable Height and Rear Brake, Graffiti Color |
| Number of Players | 1 |
























