Flip Juice Blender 2 L 1500 W HR3770/00 Black
Clear or pulpy juice with Flip & Juice technology, 12 speed settings, 8 Prefix programs,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 2 L |
| Wattage | 1500 W |
| Model Number | HR3770/00 |
| Model Name | HR3770/00 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Flip Juice Blender 2 L 1500 W HR3770/00 Black
Flip Juice Blender 2 L 1500 W HR3770/00 Black
Clear or pulpy juice with Flip & Juice technology, 12 speed settings, 8 Prefix programs,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 2 L |
| Wattage | 1500 W |
| Model Number | HR3770/00 |
| Model Name | HR3770/00 |
Original: $242.44
-65%$242.44
$84.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Clear or pulpy juice with Flip & Juice technology, 12 speed settings, 8 Prefix programs,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 2 L |
| Wattage | 1500 W |
| Model Number | HR3770/00 |
| Model Name | HR3770/00 |
























