Essential Connected Airfryer XL 6.2 L 2000 W HD9280/90 Black
Find hundreds* of tasty meals that you can cook with your Airfryer, paired with the NutriU App., Discover hundreds* of mouthwatering Airfryer recipes that are tasty, healthy, and convenient to make., Unleash your inner chef and dare to cook a variety of meals that are tasty and healthy.,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Appliance Capacity | 5 L & Above |
| Appliance Wattage | 2000 W & Above |
| Dishwasher Safe | No |
| Adjustable Temperature | No |
| Capacity | 6.2 L |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | HD9280/90 |
| Model Name | HD9280/90 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Essential Connected Airfryer XL 6.2 L 2000 W HD9280/90 Black
Essential Connected Airfryer XL 6.2 L 2000 W HD9280/90 Black
Find hundreds* of tasty meals that you can cook with your Airfryer, paired with the NutriU App., Discover hundreds* of mouthwatering Airfryer recipes that are tasty, healthy, and convenient to make., Unleash your inner chef and dare to cook a variety of meals that are tasty and healthy.,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Appliance Capacity | 5 L & Above |
| Appliance Wattage | 2000 W & Above |
| Dishwasher Safe | No |
| Adjustable Temperature | No |
| Capacity | 6.2 L |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | HD9280/90 |
| Model Name | HD9280/90 |
Original: $105.92
-65%$105.92
$37.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Find hundreds* of tasty meals that you can cook with your Airfryer, paired with the NutriU App., Discover hundreds* of mouthwatering Airfryer recipes that are tasty, healthy, and convenient to make., Unleash your inner chef and dare to cook a variety of meals that are tasty and healthy.,
| Material | Combination |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Black |
| Energy Used | Electric |
| Appliance Capacity | 5 L & Above |
| Appliance Wattage | 2000 W & Above |
| Dishwasher Safe | No |
| Adjustable Temperature | No |
| Capacity | 6.2 L |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | HD9280/90 |
| Model Name | HD9280/90 |
























