Electric Mosquito Killer Racket, USB Rechargeable Bug Zapper for Indoor and Outdoor
| Product Weight | 0.5 KG |
|---|---|
| Colour Name | White |
| What's In The Box | 1* Mosquito Killer |
| Product Length | 20.0 cm |
| Product Height | 2.0 in |
| Product Width/Depth | 9.9 cm |
| Model Number | ew-mosquitokiller-302 |
| Model Name | ew-Mosquito Killer |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Electric Mosquito Killer Racket, USB Rechargeable Bug Zapper for Indoor and Outdoor
Electric Mosquito Killer Racket, USB Rechargeable Bug Zapper for Indoor and Outdoor
| Product Weight | 0.5 KG |
|---|---|
| Colour Name | White |
| What's In The Box | 1* Mosquito Killer |
| Product Length | 20.0 cm |
| Product Height | 2.0 in |
| Product Width/Depth | 9.9 cm |
| Model Number | ew-mosquitokiller-302 |
| Model Name | ew-Mosquito Killer |
Original: $12.98
-65%$12.98
$4.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product Weight | 0.5 KG |
|---|---|
| Colour Name | White |
| What's In The Box | 1* Mosquito Killer |
| Product Length | 20.0 cm |
| Product Height | 2.0 in |
| Product Width/Depth | 9.9 cm |
| Model Number | ew-mosquitokiller-302 |
| Model Name | ew-Mosquito Killer |
























