🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Electric Juicer Machine 401ML 401 ml 200 W ZH271106-040 Green/Clear
| Capacity | 401 ml |
|---|---|
| Colour Name | Green/Clear |
| Country of Origin | China |
| Energy Used | Electric |
| Installation | Countertop |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH271106-040 |
| Wattage | 200 W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Electric Juicer Machine 401ML 401 ml 200 W ZH271106-040 Green/Clear
Electric Juicer Machine 401ML 401 ml 200 W ZH271106-040 Green/Clear
| Capacity | 401 ml |
|---|---|
| Colour Name | Green/Clear |
| Country of Origin | China |
| Energy Used | Electric |
| Installation | Countertop |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH271106-040 |
| Wattage | 200 W |
$2.27
Original: $6.50
-65%Electric Juicer Machine 401ML 401 ml 200 W ZH271106-040 Green/Clear—
$6.50
$2.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Capacity | 401 ml |
|---|---|
| Colour Name | Green/Clear |
| Country of Origin | China |
| Energy Used | Electric |
| Installation | Countertop |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH271106-040 |
| Wattage | 200 W |
























