Electric Healthy Dessert Maker 40 Watt 40 W SH-0631 Black/Silver
| Colour Name | Black/Silver |
|---|---|
| Energy Used | Electric |
| Feature 1 | Cordless |
| Feature 2 | Portable |
| Feature 4 | Programmable |
| Feature 5 | Multi-Function |
| Installation | Countertop |
| Material | Combination |
| Model Name | Ice Cream Maker |
| Model Number | SH-0631 |
| Product Height | 13.75 cm |
| Product Length | 7.5 cm |
| Product Weight | 1.6 kg |
| Product Width/Depth | 6.25 cm |
| Wattage | 40 W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Electric Healthy Dessert Maker 40 Watt 40 W SH-0631 Black/Silver
Electric Healthy Dessert Maker 40 Watt 40 W SH-0631 Black/Silver
| Colour Name | Black/Silver |
|---|---|
| Energy Used | Electric |
| Feature 1 | Cordless |
| Feature 2 | Portable |
| Feature 4 | Programmable |
| Feature 5 | Multi-Function |
| Installation | Countertop |
| Material | Combination |
| Model Name | Ice Cream Maker |
| Model Number | SH-0631 |
| Product Height | 13.75 cm |
| Product Length | 7.5 cm |
| Product Weight | 1.6 kg |
| Product Width/Depth | 6.25 cm |
| Wattage | 40 W |
Original: $39.12
-65%$39.12
$13.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colour Name | Black/Silver |
|---|---|
| Energy Used | Electric |
| Feature 1 | Cordless |
| Feature 2 | Portable |
| Feature 4 | Programmable |
| Feature 5 | Multi-Function |
| Installation | Countertop |
| Material | Combination |
| Model Name | Ice Cream Maker |
| Model Number | SH-0631 |
| Product Height | 13.75 cm |
| Product Length | 7.5 cm |
| Product Weight | 1.6 kg |
| Product Width/Depth | 6.25 cm |
| Wattage | 40 W |
























