Electric Cotton Candy Machine 500W 500.0 W BM-724 Red/Clear/Black
Generously structured that makes for prolonged service life, Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Red/Clear/Black |
| Energy Used | Electric |
| Wattage | 500 W |
| Attribute Key | Frequency, Voltage, Plug Type |
| Attribute Value | 50 Hz, 110 V, US |
| Model Number | BM-724 |
| Model Name | H32036US-R |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Electric Cotton Candy Machine 500W 500.0 W BM-724 Red/Clear/Black
Electric Cotton Candy Machine 500W 500.0 W BM-724 Red/Clear/Black
Generously structured that makes for prolonged service life, Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Red/Clear/Black |
| Energy Used | Electric |
| Wattage | 500 W |
| Attribute Key | Frequency, Voltage, Plug Type |
| Attribute Value | 50 Hz, 110 V, US |
| Model Number | BM-724 |
| Model Name | H32036US-R |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Generously structured that makes for prolonged service life, Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Red/Clear/Black |
| Energy Used | Electric |
| Wattage | 500 W |
| Attribute Key | Frequency, Voltage, Plug Type |
| Attribute Value | 50 Hz, 110 V, US |
| Model Number | BM-724 |
| Model Name | H32036US-R |
























