Electric Chopper 300.0 ml 1000.0 W DPA144) White/Clear
Stainless steel blades create a powerful motion that is fast and thorough for exceptional results, Skid-resistant feet keeps it steady while being used, Lightweight and compact design ensures easy manoeuvrability,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | White/Clear |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 300 ml |
| Wattage | 1000 W |
| Features | Corded, Ergonomic, Indicator Lights, Personal |
| Model Number | DPA144) |
| Model Name | DPA144) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Electric Chopper 300.0 ml 1000.0 W DPA144) White/Clear
Electric Chopper 300.0 ml 1000.0 W DPA144) White/Clear
Stainless steel blades create a powerful motion that is fast and thorough for exceptional results, Skid-resistant feet keeps it steady while being used, Lightweight and compact design ensures easy manoeuvrability,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | White/Clear |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 300 ml |
| Wattage | 1000 W |
| Features | Corded, Ergonomic, Indicator Lights, Personal |
| Model Number | DPA144) |
| Model Name | DPA144) |
Original: $44.09
-65%$44.09
$15.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Stainless steel blades create a powerful motion that is fast and thorough for exceptional results, Skid-resistant feet keeps it steady while being used, Lightweight and compact design ensures easy manoeuvrability,
| Material | Plastic |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | White/Clear |
| Energy Used | Electric |
| Capacity | 300 ml |
| Wattage | 1000 W |
| Features | Corded, Ergonomic, Indicator Lights, Personal |
| Model Number | DPA144) |
| Model Name | DPA144) |
























