EGG COOKER AND YOGHURT MAKER
COOK UP TO 6 HARD,MEDIUM,OR SOFT BOILED EGGS WITHOUT FAT OR OIL., AUTO OFF &BUILT IN COOKING TIMER, FASTER THAN BOILING WATER, PERFECT AND FLUFFY EGG EVERY TIME, POWER CONTROL LIGHT, STAINLESS STEEL HOUSING, IT ALSO COULD MAKE 350ML X2 YOGHURT WITH TWO CUPS,
| Material | ABS |
|---|---|
| Installation | Built-In |
| Colour Name | SILVER |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 16 cm |
| Product Height | 13 cm |
| Product Width/Depth | 8 cm |
| Wattage | 400 W |
| Model Number | BM-136 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




EGG COOKER AND YOGHURT MAKER
EGG COOKER AND YOGHURT MAKER
COOK UP TO 6 HARD,MEDIUM,OR SOFT BOILED EGGS WITHOUT FAT OR OIL., AUTO OFF &BUILT IN COOKING TIMER, FASTER THAN BOILING WATER, PERFECT AND FLUFFY EGG EVERY TIME, POWER CONTROL LIGHT, STAINLESS STEEL HOUSING, IT ALSO COULD MAKE 350ML X2 YOGHURT WITH TWO CUPS,
| Material | ABS |
|---|---|
| Installation | Built-In |
| Colour Name | SILVER |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 16 cm |
| Product Height | 13 cm |
| Product Width/Depth | 8 cm |
| Wattage | 400 W |
| Model Number | BM-136 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
COOK UP TO 6 HARD,MEDIUM,OR SOFT BOILED EGGS WITHOUT FAT OR OIL., AUTO OFF &BUILT IN COOKING TIMER, FASTER THAN BOILING WATER, PERFECT AND FLUFFY EGG EVERY TIME, POWER CONTROL LIGHT, STAINLESS STEEL HOUSING, IT ALSO COULD MAKE 350ML X2 YOGHURT WITH TWO CUPS,
| Material | ABS |
|---|---|
| Installation | Built-In |
| Colour Name | SILVER |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 16 cm |
| Product Height | 13 cm |
| Product Width/Depth | 8 cm |
| Wattage | 400 W |
| Model Number | BM-136 |
























