Easy Speed Steam Iron 2000.0 W GC1742/46 Red
| Material | Combination |
|---|---|
| Colour Name | Red |
| Appliance Wattage | 1501 to 2000 W |
| Product Length | 34 cm |
| Product Height | 15.6 cm |
| Product Width/Depth | 32.2 cm |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | GC1742/46 |
| Model Name | GC1742/46 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Easy Speed Steam Iron 2000.0 W GC1742/46 Red
Easy Speed Steam Iron 2000.0 W GC1742/46 Red
| Material | Combination |
|---|---|
| Colour Name | Red |
| Appliance Wattage | 1501 to 2000 W |
| Product Length | 34 cm |
| Product Height | 15.6 cm |
| Product Width/Depth | 32.2 cm |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | GC1742/46 |
| Model Name | GC1742/46 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Combination |
|---|---|
| Colour Name | Red |
| Appliance Wattage | 1501 to 2000 W |
| Product Length | 34 cm |
| Product Height | 15.6 cm |
| Product Width/Depth | 32.2 cm |
| Wattage | 2000 W |
| Model Number | GC1742/46 |
| Model Name | GC1742/46 |
























