Dual Plate 2500.0 W NKTOE5N2 Silver/Black
Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results, Generously structured that makes for prolonged service life, Made from high-quality material that allows long term use, Cruises a meticulous technology that assists in making your work easier,
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Silver/Black |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 26.5 cm |
| Product Height | 11 cm |
| Product Width/Depth | 57.5 cm |
| Wattage | 2500 W |
| Attribute Key | Size, Power, Energy Efficient |
| Attribute Value | 188 mm/155 mm, 2500W, Yes |
| Model Number | NKTOE5N2 |
| Model Name | NKTOE5N2 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Dual Plate 2500.0 W NKTOE5N2 Silver/Black
Dual Plate 2500.0 W NKTOE5N2 Silver/Black
Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results, Generously structured that makes for prolonged service life, Made from high-quality material that allows long term use, Cruises a meticulous technology that assists in making your work easier,
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Silver/Black |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 26.5 cm |
| Product Height | 11 cm |
| Product Width/Depth | 57.5 cm |
| Wattage | 2500 W |
| Attribute Key | Size, Power, Energy Efficient |
| Attribute Value | 188 mm/155 mm, 2500W, Yes |
| Model Number | NKTOE5N2 |
| Model Name | NKTOE5N2 |
Original: $35.60
-65%$35.60
$12.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Highlights a fade-proof construction that resists catching stains, Indulges in an efficient articulation that nurses in enhanced cooking results, Generously structured that makes for prolonged service life, Made from high-quality material that allows long term use, Cruises a meticulous technology that assists in making your work easier,
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Installation | Countertop |
| Colour Name | Silver/Black |
| Energy Used | Electric |
| Product Length | 26.5 cm |
| Product Height | 11 cm |
| Product Width/Depth | 57.5 cm |
| Wattage | 2500 W |
| Attribute Key | Size, Power, Energy Efficient |
| Attribute Value | 188 mm/155 mm, 2500W, Yes |
| Model Number | NKTOE5N2 |
| Model Name | NKTOE5N2 |
























